24/10

Fotografowanie na Baja Żagań!

Znamy już termin kolejnej imprezy z serii Camera Adventure Workshops. Tym razem wybierzemy się na rajd, żeby poczuć ekstremalne sportowe emocje. Tylko podczas Camera Adventure będziecie mogli w jesienny weekend (25-27 października) poczuć się jak zawodnicy startujący w prawdziwym rajdzie terenowym z serii Baja – Żagań Master Race.

Znamy już termin kolejnej imprezy z serii Camera Adventure Workshops. Tym razem wybierzemy się na rajd, żeby poczuć ekstremalne sportowe emocje. Tylko podczas Camera Adventure będziecie mogli w jesienny weekend (25-27 października) poczuć się jak zawodnicy startujący w prawdziwym rajdzie terenowym z serii Baja – Żagań Master Race.

Camera_Adventure_Baja_ZaganNa pokładzie samochodów terenowych wyruszymy na odcinki specjalne, żeby fotografować i filmować zmagania wyjątkowych zawodników. Będziemy spali w bazie rajdowej, razem ze wszystkimi uczestnikami rajdu, korzystając z rajdowej kuchni.

Nie zabraknie też szkoleń merytorycznych z możliwością skorzystania ze sprzętu dostarczonego przez naszych partnerów, a wieczorem przy ognisku będziemy mogli uczestniczyć w pokazie unikatowych zdjęć Jacka Boneckiego z największych rajdów świata oraz spotkać się oko w oko z zawodnikami, między innymi z Jarkiem Kazberukiem, kierowcą polskiej ciężarówki, startującej w rajdzie Dakar. Jarek i Jacek opowiedzą Wam o kulisach rajdowych, o tym wszystkim, czego nie dowiecie się z mediów.

KONKURS: Podczas imprezy zostanie ogłoszony konkurs, w którym nagrodą główną będzie nieodpłatny udział w kolejnych warsztatach

Koszt udziału wraz z noclegiem i pełnym wyżywieniem, transportem samochodami terenowymi podczas imprezy to 750 zł + VAT (łącznie 922,50 zł)
Koszt nie obejmuje dojazdu na imprezę.

Ilość miejsc na warsztaty fotograficzne: 12
Ilość miejsc na warsztaty filmowe: 8

Termin przyjmowania zgłoszeń: do wyczerpania miejsc, ale nie dłużej niż do 10 października 2014.
UWAGA! Prosimy przy zgłoszeniu podać informację czy uczestnik jest zainteresowany częścią fotograficzną czy filmową.

REJESTRACJA

Agenda

24/10/2014
20:00
Kolacja w Restauracji Rezydencji Janków w Iłowej http://jankow.pl/static_page/show/444 Podczas której zostanie omówiona agenda warsztatów oraz podstawowe założenia dla uczestników pleneru.
21:00
Część warsztatowa – Jacek Bonecki zaprezentuje uczestnikom w jaki sposób przygotować się sprzętowo do fotografowania i filmowania imprez sportowych. Po prezentacji uczestnicy będą mogli wypożyczyć nieodpłatnie sprzęt fotograficzny i video.
25/10/2014
7:00
Spotykamy się przed hotelem, lokowanie uczestników do samochodów terenowych
8:00
Meldujemy się na starcie odcinka specjalnego skąd ruszamy na odcinek specjalny
16:00
Przyjeżdżamy na biwak rajdu, spotykamy się z zawodnikami, fotografujemy i filmujemy obóz rajdowy
18:00
Samochodami terenowymi przemieszczamy się do Zielonej Góry
19:00
Pokaz fotografii rajdowej Jacka Boneckiego na rynku głównym w Zielonej Górze, spotkanie z kierowcą rajdowym Jarosławem Kazberukiem – przygotowane specjalnie dla uczestników
21:00
Grill w Rezydencji Janków, podczas którego gościem specjalnym będzie Jarek Kazberuk. Jarek i Jacek opowiedzą o swoich przygodach na największym rajdzie świata Dakarze. Podczas spotkania będzie można nabyć książki Jacka Boneckiego: „Fotograf w podróży” i „Przystanek Dakar. Rajd Okiem Fotografa” w specjalnej cenie.
26/10/2014
9:30
Spotykamy się w Sali konferencyjnej w Rezydencji Janków. Zajęcia teoretyczne
14:30
Obiad
16:00
zakończenie imprezy

Partner główny spotkania